Відділ загального фортепіано

завідувач - Любомира Ігорівна Тихан


 640x426


Відділ загального фортепіано займає особливе місце у системі навчання студентів Львівського музичного коледжу ім. С. П. Людкевича.

Загальне, або додаткове фортепіано як предмет викладання означає курс оволодіння інструментом фортепіано для студентів усіх відділів коледжу (крім відділу спеціалізованого фортепіано та музично-теоретичного). Метою цього предмету є формування піаністичної вправності в обсязі, необхідному для професійно-практичної діяльності фахового музиканта.

На заняттях із загального фортепіано студенти отримують знання та вміння, необхідні також для вступу і подальшого навчання у вищих музичних навчальних закладах. Зокрема, при вступі на відділ хорового та симфонічного диригування від абітурієнтів вимагається виконання фортепіанних творів великої і середньої форми, поліфонії, а також володіння навичками читання на фортепіано хорових партитур.

Враховуючи специфіку навчальної дисципліни «загальне фортепіано», зокрема те, що педагогічний репертуар предмету охоплює твори найрізноманітнішого рівня складності, призначені для виконання студентами з дуже різним рівнем фортепіанної підготовки, а часом і з її повною відсутністю, викладачами відділу розроблені програми педагогічного репертуару для студентів усіх курсів та відділів музичного коледжу, а також створені методичні розробки з окремих спеціальних питань стосовно практики викладання предмета загального фортепіано.

Відповідно до навчальних планів використовуються такі форми контролю успішності студентів: іспити, академічні концерти та контрольні залікові уроки. Особливою популярністю серед студентів користуються різноманітні тематичні концерти відділу, на яких студенти мають можливість продемонструвати свої набуті вміння широкому колу слухачів.

 


У різний час відділом керували Сабурова Н.С., Лещенко Т.,Камінська М.С., Гавлик О.Г.  Зараз відділ загального фортепіано очолює викладач вищої категорії Тихан Л.І. Впродовж довгих років на відділі загального фортепіано працювали викладачі: Терлецька О.Ф., Відоняк Н.І., Щур У.М., Ананьєва Т.С., Попович С.І., Іванишин Д.І. Зараз на відділі працюють викладачі: Тихан Л.І. (зав.відділу), Гавлик О.Г., Друзюк О.В.,Бєлоголова Л.С., Пєсковська І.Г., Мозіль О.В., Санагурська О.Б., Ковалишин Е.В., Козак В.О., Кіс Г.Є., Максим Г.Т., Тихан Л.І., Сеник О.Л., Миськів О.Б., Панчук Р.В., Юзюк З.І.

 

Місце знаходження

 
 
 
 
 79013
Львівська область
м.Львів
пл.Маркіяна Шашкевича, 5
веб-сайт: ldmu-lyudkevych.com.ua
тел: 032 261-23-48
© 2015 LDMU. All Rights Reserved. Designed By Spikart