Симфонічний та камерний оркестри

Друк

orchestra 01


Творчою лабораторією для студентів відділу є симфонічний та камерний оркестри, колективи, які неодноразово ставали переможцями на конкурсах серед симфонічних та камерних оркестрів середніх спеціальних навчальних закладів України. 

Вміти виконувати усі технологічні та творчі вказівки диригента-педагога, які пов'язані з інтерпретацією творів, є необхідною складовою у процесі формування майбутнього артиста симфонічного оркестру. Тому іспити відбуваються у формі концертного виступу в кращих залах м.Львова.

Симфонічним оркестром свого часу керували Вагнер, Борисович, Беркович М. Д., Наумов Ю. М.; камерним - Аранович М. Н.

Багато років студентськими колективами керував заслужений працівник культури України О.Є. Козак – високопрофесійний диригент та самовідданий митець, що передчасно відійшов у вічність.  Саме під його батутою студентам училища стало до снаги виконання таких симфонічних полотен, як Симфонія Й. Гайдна № 104 D-dur "Лондонська", Симфонія А. Дворжака "З Нового світу" №9, Симфонія №7 С. Прокоф’єва, увертюра-фантазія П. Чайковського "Ромео і Джульєта", "Італійське капрічіо", Л. Ван Бетховена "Коріолан" та "Леонора" №3, увертюри до опер Д. Россіні "Вільгельм Тель", "Сорока-злодійка", фортепіанні концерти Е. Ґріґа a-moll, Ф. Ліста №2 e-moll, С. Рахманінова №2 c-moll, К. Сен-Санса g-moll №2, Д. Ґершвіна "Рапсодія в стилі блюз", Р. Ґлієра для арфи з оркестром, А. Вівальді "Пори року", Реквієми В. А. Моцарта та Л. Керубіні.

З 2010 року по 2020 рік симфонічним та камерним оркестрами керував Роман Филипчук. На даний час оркестрами коледжу керує Тарас Курило.


 orchestra 02

 


 

orchestra 03

 


 orchestra 04